Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > OD254AP-24HB
Permintaan Quote
Melayu
4005105Image OD254AP-24HB.Orion Fans
OD254AP-24HB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    OD254AP-24HB
  • Penerangan
    FAN AXIAL 254X89MM 24VDC WIRE
  • Model ECAD
  • lebar
    89.00mm
  • Berat
  • Julat voltan
    16 ~ 27VDC
  • Voltan - Rated
    24VDC
  • penamatan
    2 Wire Leads
  • Tekanan statik
    0.830 in H2O (206.7 Pa)
  • Saiz / Dimensi
    Round - 254mm Dia
  • Siri
    OD254AP
  • RPM
    2500 RPM
  • Kuasa (Watt)
    64.0W
  • Nama lain
    OD254AP-24HBX
    OD254AP24HB
  • Suhu Operasi
    -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
  • Noise
    64.0 dB
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Frame
    Aluminum
  • Bahan - Blade
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced
  • Pengilang Standard Lead Time
    17 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    40000 Hrs @ 60°C
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
  • Jenis Fan
    Tubeaxial
  • Rating Semasa
    2.65A