Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > OD280-48MB
Permintaan Quote
Melayu
956576
OD280-48MB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    OD280-48MB
  • Penerangan
    FAN AXIAL 280X89MM 48VDC WIRE
  • Siri
  • Nama lain
    OD280-48MBX
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    17 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
OD275JE
OD275JE
Penerangan: RES 2.7M OHM 1/4W 5% AXIAL
Pengilang: Ohmite
OD271JE
OD271JE
Penerangan: RES 270 OHM 1/4W 5% AXIAL
Pengilang: Ohmite
OD273J
OD273J
Penerangan: RES 27K OHM 1/4W 5% AXIAL
OD274J
OD274J
Penerangan: RES 270K OHM 1/4W 5% AXIAL