Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > OD3010-12LLB
Permintaan Quote
Melayu
3325630Image OD3010-12LLB.Orion Fans
OD3010-12LLB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
520+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    OD3010-12LLB
  • Penerangan
    FAN AXIAL 30X10.2MM 12VDC WIRE
  • Model ECAD
  • lebar
    10.20mm
  • Berat
  • Julat voltan
    8 ~ 17VDC
  • Voltan - Rated
    12VDC
  • penamatan
    2 Wire Leads
  • Tekanan statik
    0.110 in H2O (27.4 Pa)
  • Saiz / Dimensi
    Square - 30mm L x 30mm H
  • Siri
    OD3010
  • RPM
    7000 RPM
  • Nama lain
    OD3010-12LLBX
    OD301012LLB
  • Suhu Operasi
    14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
  • Noise
    25.0 dB
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Frame
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced
  • Bahan - Blade
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    60000 Hrs @ 45°C
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
  • Jenis Fan
    Tubeaxial
  • Rating Semasa
    0.060A