Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > OD4010-12LB
Permintaan Quote
Melayu
447862Image OD4010-12LB.Orion Fans
OD4010-12LB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    OD4010-12LB
  • Penerangan
    FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
  • Model ECAD
  • lebar
    10.50mm
  • Berat
  • Julat voltan
    7 ~ 14VDC
  • Voltan - Rated
    12VDC
  • penamatan
    2 Wire Leads
  • Tekanan statik
    0.060 in H2O (14.9 Pa)
  • Saiz / Dimensi
    Square - 40mm L x 40mm H
  • Siri
    OD4010
  • RPM
    4200 RPM
  • Nama lain
    OD4010-12LBX
    OD401012LB
  • Suhu Operasi
    -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
  • Noise
    14.0 dB
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Frame
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced
  • Bahan - Blade
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    60000 Hrs @ 45°C
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
  • Jenis Fan
    Tubeaxial
  • Rating Semasa
    0.060A