Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > OD4010-12LSS
Permintaan Quote
Melayu
749991Image OD4010-12LSS.Orion Fans
OD4010-12LSS
Dalam stok
520+
  • Nombor Bahagian
    OD4010-12LSS
  • Penerangan
    FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE
  • Model ECAD
  • lebar
    10.50mm
  • Berat
  • Julat voltan
    7 ~ 14VDC
  • Voltan - Rated
    12VDC
  • Tekanan statik
    0.060 in H2O (14.9 Pa)
  • Saiz / Dimensi
    Square - 40mm L x 40mm H
  • RPM
    4200 RPM
  • Nama lain
    OD4010-12LSSX
    OD401012LSS
  • Suhu Operasi
    -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
  • Noise
    14.0 dB
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    30000 Hrs @ 45°C
  • Rating Semasa
    0.060A