Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > OD4010-24HS
Permintaan Quote
Melayu
4005167Image OD4010-24HS.Orion Fans
OD4010-24HS
Dalam stok
520+
  • Nombor Bahagian
    OD4010-24HS
  • Penerangan
    FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE
  • Model ECAD
  • lebar
    10.50mm
  • Berat
  • Julat voltan
    10 ~ 27VDC
  • Voltan - Rated
    24VDC
  • Tekanan statik
    0.100 in H2O (24.9 Pa)
  • Saiz / Dimensi
    Square - 40mm L x 40mm H
  • RPM
    6000 RPM
  • Nama lain
    OD4010-24HSX
    OD401024HS
  • Suhu Operasi
    -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
  • Noise
    25.0 dB
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    30000 Hrs @ 45°C
  • Rating Semasa
    0.060A