Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > OD4028-24MB
Permintaan Quote
Melayu
4320385Image OD4028-24MB.Orion Fans
OD4028-24MB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
520+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    OD4028-24MB
  • Penerangan
    FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE
  • Model ECAD
  • lebar
    28.00mm
  • Berat
  • Julat voltan
    10 ~ 27VDC
  • Voltan - Rated
    24VDC
  • penamatan
    2 Wire Leads
  • Tekanan statik
    0.250 in H2O (62.3 Pa)
  • Saiz / Dimensi
    Square - 40mm L x 40mm H
  • Siri
    OD4028
  • RPM
    8000 RPM
  • Nama lain
    OD4028-24MBX
    OD402824MB
  • Suhu Operasi
    -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
  • Noise
    35.0 dB
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Frame
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced
  • Bahan - Blade
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    60000 Hrs @ 45°C
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
  • Jenis Fan
    Tubeaxial
  • Rating Semasa
    0.120A
  • Jenis galas
    Ball
  • kelulusan
    cURus, TUV
  • Air Flow
    11.0 CFM (0.308m³/min)
OD430J
OD430J
Penerangan: RES 43 OHM 1/4W 5% AXIAL