Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > OD5010-12LSS02A
Permintaan Quote
Melayu
6899363Image OD5010-12LSS02A.Orion Fans
OD5010-12LSS02A
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
520+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    OD5010-12LSS02A
  • Penerangan
    FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
  • Model ECAD
  • lebar
    10.50mm
  • Berat
  • Julat voltan
  • Voltan - Rated
    12VDC
  • penamatan
    3 Wire Leads
  • Tekanan statik
  • Saiz / Dimensi
    Square - 50mm L x 50mm H