Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > OD5015-24MS02A
Permintaan Quote
Melayu
6693005Image OD5015-24MS02A.Orion Fans
OD5015-24MS02A
  • Nombor Bahagian
    OD5015-24MS02A
  • Penerangan
    FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE
  • Model ECAD
  • lebar
    15.00mm
  • Voltan - Rated
    24VDC
  • penamatan
    3 Wire Leads
  • Tekanan statik
  • Saiz / Dimensi
    Square - 50mm L x 50mm H