Rumah > Produk > Peminat, Pengurusan Thermal > Peminat DC > OD8032-12MB02A
Permintaan Quote
Melayu
2698034Image OD8032-12MB02A.Orion Fans
OD8032-12MB02A
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
520+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    OD8032-12MB02A
  • Penerangan
    FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE
  • Model ECAD
  • lebar
    32.00mm
  • Berat
  • Julat voltan
    8 ~ 17VDC
  • Voltan - Rated
    12VDC
  • penamatan
    3 Wire Leads
  • Tekanan statik
    0.280 in H2O (69.7 Pa)
  • Saiz / Dimensi
    Square - 80.5mm L x 80.5mm H
  • Siri
    OD8032
  • RPM
    3400 RPM
  • Nama lain
    OD8032-12MB02AX
    OD8032-12MBO2A
    OD8032-12MBO2A-ND
    OD803212MB02A
  • Suhu Operasi
    -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
  • Noise
    36.0 dB
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Frame
    Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced
  • Bahan - Blade
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    60000 Hrs @ 40°C
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
    Locked Rotor Sensor
  • Jenis Fan
    Tubeaxial
  • Rating Semasa
    0.450A