Rumah > Produk > Produk audio > mikrofon > POM-2245L-C10-R
Permintaan Quote
Melayu
1589719Image POM-2245L-C10-R.PUI Audio, Inc.
POM-2245L-C10-R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    POM-2245L-C10-R
  • Penerangan
    MIC COND ANALOG OMNI -45DB
  • Model ECAD
  • Julat voltan
    2V ~ 10V
  • Voltan - Rated
    2V
  • Jenis
    Electret Condenser
  • penamatan
    Solder Pads
  • Saiz / Dimensi
    0.236" Dia (6.00mm)
  • bentuk
    Circular
  • Siri
    POM
  • kepekaan
    -45dB ±4dB
  • S / N Ratio
    55dB
  • Port Lokasi
    Top
  • pembungkusan
    Bulk
  • Jenis output
    Analog
  • Nama lain
    POM2245LC10R
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    2.2 kOhms
  • Ketinggian (Max)
    0.106" (2.70mm)
  • arah
    Omnidirectional
  • Penerangan terperinci
    Analog Microphone Electret Condenser 2V ~ 10V Omnidirectional (-45dB ±4dB) Solder Pads