Rumah > Produk > Produk audio > Penggera, Buzzers dan Sirens > SMT-1025-S-R
Permintaan Quote
Melayu
3428485Image SMT-1025-S-R.PUI Audio, Inc.
SMT-1025-S-R
  • Nombor Bahagian
    SMT-1025-S-R
  • Penerangan
    AUDIO MAGNETIC XDCR 2.5-4.5V SMD
  • Model ECAD
  • Julat voltan
    2.5 ~ 4.5V
  • Voltan - Rated
    3.6V
  • penamatan
    Solder Pads
  • Teknologi
    Magnetic
  • Tahap Tekanan Bunyi (SPL)
    85dB @ 3.6V, 10cm
  • Saiz / Dimensi
    0.335" L x 0.402" W (8.50mm x 10.20mm)
  • Siri
    SMT
  • penilaian
  • Port Lokasi
    Side
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -30°C ~ 70°C
  • Mod operasi
    Single Tone
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis Input
    Peak-Peak Signal
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.126" (3.20mm)
  • kekerapan
    2.5kHz
  • Tempoh
  • pemandu Circuitry
    Transducer, Externally Driven
  • Penerangan terperinci
    Buzzers Transducer, Externally Driven Magnetic 3.6V 90mA 2.5kHz 85dB @ 3.6V, 10cm Surface Mount Solder Pads
  • Semasa - Bekalan
    90mA