Rumah > Produk > Kapasitor > Aluminium - Polymer Capacitors > 100SXV15M
Permintaan Quote
Melayu
6946577Image 100SXV15M.Panasonic
100SXV15M
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    100SXV15M
  • Penerangan
    CAP ALUM POLY 15UF 20% 100V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Jenis
    Polymer
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Siri
    OS-CON™, SXV
  • Ripple Current @ Low Frequency
    117.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.35A @ 100kHz
  • penilaian
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - SMD
  • Nama lain
    P18926CT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 125°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.472" (12.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    40 mOhm @ 100kHz
  • Penerangan terperinci
    15µF 100V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 40 mOhm @ 100kHz 1000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    15µF