Rumah > Produk > Kapasitor > Aluminium - Polymer Capacitors > 10SVP47M
Permintaan Quote
Melayu
5220636Image 10SVP47M.Panasonic
10SVP47M
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    10SVP47M
  • Penerangan
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    10V
  • Jenis
    Polymer
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Siri
    OS-CON™, SVP
  • Ripple Current @ Low Frequency
    81mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.62A @ 100kHz
  • penilaian
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - SMD
  • Nama lain
    P16436DKR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.236" (6.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    50 mOhm
  • Penerangan terperinci
    47µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 50 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    47µF