Rumah > Produk > Kapasitor > Aluminium - Polymer Capacitors > 25SVP6R8M
Permintaan Quote
Melayu
5570199Image 25SVP6R8M.Panasonic
25SVP6R8M
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    25SVP6R8M
  • Penerangan
    CAP ALUM POLY 6.8UF 20% 25V SMD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Jenis
    Polymer
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Siri
    OS-CON™, SVP
  • penilaian
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - SMD
  • Nama lain
    P16509DKR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.236" (6.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    80 mOhm
  • Penerangan terperinci
    6.8µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 80 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    6.8µF