Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - Bipolar (BJT) - Single > 2SD14500RA
Permintaan Quote
Melayu
4397052Image 2SD14500RA.Panasonic
2SD14500RA
  • Nombor Bahagian
    2SD14500RA
  • Penerangan
    TRANS NPN 20V 0.5A NS-B1
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max)
    20V
  • VCE Ketepuan (Max) @ Ib, Ic
    400mV @ 20mA, 500mA
  • Jenis transistor
    NPN
  • Pembekal Peranti Pakej
    NS-B1
  • Siri
  • Power - Max
    300mW