Rumah > Produk > Kapasitor > Aluminium - Polymer Capacitors > 2SEPC2700M+T
Permintaan Quote
Melayu
4772983Image 2SEPC2700M+T.Panasonic
2SEPC2700M+T
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    2SEPC2700M+T
  • Penerangan
    CAP ALUM POLY 2700UF 2.5V T/H
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    2.5V
  • Jenis
    Polymer
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    OS-CON™, SEPC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    278mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    5.56A @ 100kHz
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.512" (13.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    10 mOhm
  • Penerangan terperinci
    2700µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    2700µF
  • aplikasi
    General Purpose
2SE89
2SE89
Penerangan: SEALED AERO SWITCH
Pengilang: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
2SEPC560M
2SEPC560M
Penerangan: CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H
Pengilang: Panasonic
2SEPC330MW+TSS
2SEPC330MW+TSS
Penerangan: CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V T/H
Pengilang: Panasonic
2SEPC2700M
2SEPC2700M
Penerangan: CAP ALUM POLY 2700UF 2.5V T/H