Rumah > Produk > Kapasitor > Aluminium - Polymer Capacitors > 32SEQP6R8M
Permintaan Quote
Melayu
5288584Image 32SEQP6R8M.Panasonic
32SEQP6R8M
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    32SEQP6R8M
  • Penerangan
    CAP ALUM POLY 6.8UF 20% 32V T/H
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    32V
  • Jenis
    Polymer
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Siri
    OS-CON™, SEQP
  • Ripple Current @ Low Frequency
    70mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.4A @ 100kHz
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    P122186
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    13 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 125°C
  • Lead Jarak
    0.138" (3.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.276" (7.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    100 mOhm
  • Penerangan terperinci
    6.8µF 32V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 100 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    6.8µF