Rumah > Produk > Kapasitor > Aluminium - Polymer Capacitors > 50SVF18M
Permintaan Quote
Melayu
592794Image 50SVF18M.Panasonic
50SVF18M
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    50SVF18M
  • Penerangan
    CAP ALUM POLY 18UF 20% 50V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Jenis
    Polymer
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Siri
    OS-CON™, SVF
  • Ripple Current @ Low Frequency
    42.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    850mA @ 100kHz
  • penilaian
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - SMD
  • Nama lain
    P122112DKR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    13 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 125°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.276" (7.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    35 mOhm
  • Penerangan terperinci
    18µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 35 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    18µF