Rumah > Produk > Kapasitor > Aluminium - Polymer Capacitors > 63SXE39M
Permintaan Quote
Melayu
4769338Image 63SXE39M.Panasonic
63SXE39M
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    63SXE39M
  • Penerangan
    SXE SERIES - OSCON THT TYPE 63V
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    63V
  • Jenis
    Polymer
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Siri
    OS-CON™, SXE
  • Ripple Current @ Low Frequency
    46.5mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    930mA @ 100kHz
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    P122616
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 125°C
  • Lead Jarak
    0.138" (3.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.472" (12.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    25 mOhm
  • Penerangan terperinci
    39µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 25 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    39µF
  • aplikasi
    General Purpose
63SXE39MX
63SXE39MX
Penerangan: SXE SERIES - OSCON THT TYPE 63V