Rumah > Produk > geganti > Relay automotif > ACNH3212
Permintaan Quote
Melayu
2635151Image ACNH3212.Panasonic
ACNH3212
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ACNH3212
  • Penerangan
    RELAY AUTOMOTIVE SPST 30A 12V
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    6.5 VDC
  • Matikan Voltan (Min)
    1 VDC
  • Style penamatan
    PC Pin
  • Voltan switching
    14VDC - Nom
  • Siri
    ACNH
  • Siaran Masa
    10ms
  • pembungkusan
    Tube
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 110°C
  • beroperasi Masa
    10ms
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Sealed - Fully
  • Hubungi Rating (Semasa)
    30A
  • Hubungi bahan
    Silver Alloy, Cadmium Free
  • Borang hubungan
    SPST-NO (1 Form A)
  • Voltan Coil
    12VDC
  • Coil Jenis
    Non Latching
  • Coil rintangan
    320 Ohms
  • Power Coil
    450 mW
  • Coil Semasa
    37.5mA