Rumah > Produk > geganti > Kuasa Geganti, Over 2 Amps > ALZN5B18W
Permintaan Quote
Melayu
4905437Image ALZN5B18W.Panasonic
ALZN5B18W
  • Nombor Bahagian
    ALZN5B18W
  • Penerangan
    RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    12.6 VDC
  • Matikan Voltan (Min)
    1.8 VDC
  • Voltan switching
    440VAC - Max
  • Siri
    ALZN
  • pembungkusan
    Tray
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Penerangan terperinci
    General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Through Hole
  • Hubungi Rating (Semasa)
    16A
  • Voltan Coil
    18VDC
  • Coil rintangan
    810 Ohms
  • Power Coil
    400 mW
  • Coil Semasa
    22.2mA