Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > AN78L10M
Permintaan Quote
Melayu
3317285Image AN78L10M.Panasonic
AN78L10M
  • Nombor Bahagian
    AN78L10M
  • Penerangan
    IC REG LINEAR 10V 100MA 3HSIP
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    10V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    35V
  • Pembekal Peranti Pakej
    3-HSIP
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Current, Over Temperature
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    TO-243AA
  • PSRR
    52dB (120Hz)
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 125°C
  • Bilangan Pengawal Selia
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 100mA 3-HSIP
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    3mA
  • Semasa - Output
    100mA
  • Ciri-ciri kawalan
  • Nombor Bahagian Asas
    AN78L10
AN78L10
Penerangan: IC REG LINEAR 10V 100MA 3SSIP