Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > AN78L24M
Permintaan Quote
Melayu
229567Image AN78L24M.Panasonic
AN78L24M
  • Nombor Bahagian
    AN78L24M
  • Penerangan
    IC REG LINEAR 24V 100MA 3HSIP
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    24V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    40V
  • Pembekal Peranti Pakej
    3-HSIP
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Current, Over Temperature
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    TO-243AA
  • PSRR
    44dB (120Hz)
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 125°C
  • Bilangan Pengawal Selia
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 24V 100mA 3-HSIP
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    3.5mA
  • Semasa - Output
    100mA