Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > AN80L18RMSTX
Permintaan Quote
Melayu
1275912Image AN80L18RMSTX.Panasonic
AN80L18RMSTX
  • Nombor Bahagian
    AN80L18RMSTX
  • Penerangan
    IC REG LINEAR 1.8V 150MA MINI5D
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Dropout Voltan (Maksima)
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    1.8V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    14.5V
  • Pembekal Peranti Pakej
    MINI-5D
  • Siri
  • Ciri Perlindungan
    Over Current
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    SC-74A, SOT-753
  • PSRR
    70dB (120Hz)
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Nama lain
    AN80L18RMSTXTR
  • Suhu Operasi
    -30°C ~ 85°C
  • Bilangan Pengawal Selia
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA MINI-5D
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    5mA
  • Semasa - Output
    150mA