Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > AN80L33RMSTX
Permintaan Quote
Melayu
2091214Image AN80L33RMSTX.Panasonic
AN80L33RMSTX
  • Nombor Bahagian
    AN80L33RMSTX
  • Penerangan
    IC REG LINEAR 3.3V 150MA MINI5D
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    3.3V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Max)
    14.5V
  • PSRR
    67dB (120Hz)
  • Nama lain
    AN80L33RMSTXTR
  • Suhu Operasi
    -30°C ~ 85°C
  • Penerangan terperinci
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA MINI-5D
  • Semasa - Quiescent (Iq)
    5mA
  • Semasa - Output
    150mA