Rumah > Produk > Kawalan industri > Machine Vision - Kamera / Sensor > ANPD050-30
Permintaan Quote
Melayu
ANPD050-30
  • Nombor Bahagian
    ANPD050-30
  • Penerangan
    2D CODE READER CHASSIS MOUNT
  • Model ECAD
  • Berat
    0.882 lb (400.07g)
  • Voltan - Bekalan
    24VDC
  • Bidang Visual (Min)
  • Bidang Visual (Maks)
    30.0mm x 25.0mm
  • Jenis
    2D Code Reader
  • Style penamatan
    Circular
  • Siri
    PD50
  • Jenis sensor
    CMOS
  • Kadar imbasan
  • Resolusi
    352 x 288 (100,000 Pixels)
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 40°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sumber cahaya
    Integrated (White)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jarak Pemasangan
    55.0mm