Rumah > Produk > geganti > Relay automotif > CB1AHF-24V
Permintaan Quote
Melayu
1598432Image CB1AHF-24V.Panasonic
CB1AHF-24V
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CB1AHF-24V
  • Penerangan
    RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 24V
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    14 VDC
  • Matikan Voltan (Min)
    2.4 VDC
  • Style penamatan
    Plug In, Quick Connect - Multiple Sizes
  • Voltan switching
    14VDC - Nom
  • Siri
    CB
  • Siaran Masa
    15ms
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    CB1AHF24V
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • beroperasi Masa
    15ms
  • pemasangan Jenis
    Socketable
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Sealed - Flux Protection
  • Hubungi Rating (Semasa)
    70A
  • Hubungi bahan
    Silver Alloy, Cadmium Free
  • Borang hubungan
    SPST-NO (1 Form A)
  • Voltan Coil
    24VDC
  • Coil Jenis
    Non Latching
  • Coil rintangan
    320 Ohms
  • Power Coil
    1.8 W
  • Coil Semasa
    75.0mA