Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - Bipolar (BJT) - Single > DSA5001S0L
Permintaan Quote
Melayu
2401291Image DSA5001S0L.Panasonic
DSA5001S0L
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DSA5001S0L
  • Penerangan
    TRANS PNP 50V 0.1A SMINI3
  • Model ECAD
  • Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max)
    50V
  • VCE Ketepuan (Max) @ Ib, Ic
    500mV @ 10mA, 100mA
  • Jenis transistor
    PNP
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMini3-F2-B
  • Siri
  • Power - Max
    150mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    SC-85
  • Nama lain
    DSA5001S0L-ND
    DSA5001S0LTR
  • Suhu Operasi
    150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kekerapan - Peralihan
    150MHz
  • Penerangan terperinci
    Bipolar (BJT) Transistor PNP 50V 100mA 150MHz 150mW Surface Mount SMini3-F2-B
  • DC Gain semasa (hFE) (Min) @ Ic, VCE
    290 @ 2mA, 10V
  • Semasa - Cutoff Pemungut (Max)
    100µA
  • Semasa - Collector (Ic) (Max)
    100mA