Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - Bipolar (BJT) - Single > DSC7Q0100L
Permintaan Quote
Melayu
6959924Image DSC7Q0100L.Panasonic
DSC7Q0100L
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DSC7Q0100L
  • Penerangan
    TRANS NPN DARL 80V 1A MINIP3
  • Model ECAD
  • Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max)
    80V
  • VCE Ketepuan (Max) @ Ib, Ic
    1.8V @ 1mA, 1A
  • Jenis transistor
    NPN - Darlington
  • Pembekal Peranti Pakej
    MiniP3-F2-B
  • Siri
  • Power - Max
    1W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    TO-243AA
  • Nama lain
    DSC7Q0100L-ND
    DSC7Q0100LTR
  • Suhu Operasi
    150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kekerapan - Peralihan
  • Penerangan terperinci
    Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 80V 1A 1W Surface Mount MiniP3-F2-B
  • DC Gain semasa (hFE) (Min) @ Ic, VCE
    4000 @ 1A, 10V
  • Semasa - Cutoff Pemungut (Max)
    100nA (ICBO)
  • Semasa - Collector (Ic) (Max)
    1A