Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Zener - Single > DZ2J051M0L
Permintaan Quote
Melayu
2249744Image DZ2J051M0L.Panasonic
DZ2J051M0L
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DZ2J051M0L
  • Model ECAD
  • Voltan - Zener (Nom) (Vz)
    5.1V
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    1V @ 10mA
  • Toleransi
    ±2.5%
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMini2-F5-B
  • Siri
  • Power - Max
    200mW
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    SC-90, SOD-323F
  • Nama lain
    DZ2J051M0LDKR
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Galangan (Max) (Zzt)
    60 Ohms
  • Penerangan terperinci
    Zener Diode 5.1V 200mW ±2.5% Surface Mount SMini2-F5-B
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    1µA @ 2V