Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Zener - Single > DZ2J11000L
Permintaan Quote
Melayu
2742172Image DZ2J11000L.Panasonic
DZ2J11000L
Dalam stok
3000+
  • Nombor Bahagian
    DZ2J11000L
  • Penerangan
    DIODE ZENER 11V 200MW SMINI2
  • Model ECAD
  • Voltan - Zener (Nom) (Vz)
    11V
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    1V @ 10mA
  • Toleransi
    ±5%
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMini2-F5-B
  • Siri
  • Power - Max
    200mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    SC-90, SOD-323F
  • Nama lain
    DZ2J11000L-ND
    DZ2J11000LTR
  • Galangan (Max) (Zzt)
    30 Ohms
  • Penerangan terperinci
    Zener Diode 11V 200mW ±5% Surface Mount SMini2-F5-B
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    50nA @ 8V