Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Zener - Single > DZ2S30000L
Permintaan Quote
Melayu
4010737Image DZ2S30000L.Panasonic
DZ2S30000L
Dalam stok
3000+
  • Nombor Bahagian
    DZ2S30000L
  • Penerangan
    DIODE ZENER 30V 150MW SSMINI2
  • Model ECAD
  • Voltan - Zener (Nom) (Vz)
    30V
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    1V @ 10mA
  • Toleransi
    ±5%
  • Pembekal Peranti Pakej
    SSMini2-F5-B
  • Siri
  • Power - Max
    150mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    SC-79, SOD-523
  • Nama lain
    DZ2S30000L-ND
    DZ2S30000LTR
  • Galangan (Max) (Zzt)
    160 Ohms
  • Penerangan terperinci
    Zener Diode 30V 150mW ±5% Surface Mount SSMini2-F5-B
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    50nA @ 23V