Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Zener - Single > DZ2W51000L
Permintaan Quote
Melayu
563091Image DZ2W51000L.Panasonic
DZ2W51000L
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    DZ2W51000L
  • Penerangan
    DIODE ZENER 51V 1W MINI2
  • Model ECAD
  • Voltan - Zener (Nom) (Vz)
    51V
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    1.2V @ 200mA
  • Toleransi
    ±5%
  • Pembekal Peranti Pakej
    Mini2-F3-B
  • Siri
  • Power - Max
    1W
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    SOD-123F
  • Nama lain
    DZ2W51000LCT
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Galangan (Max) (Zzt)
    65 Ohms
  • Penerangan terperinci
    Zener Diode 51V 1W ±5% Surface Mount Mini2-F3-B
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    10µA @ 40.8V