Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ECA-0JM682B
Permintaan Quote
Melayu
5129606Image ECA-0JM682B.Panasonic
ECA-0JM682B
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    ECA-0JM682B
  • Penerangan
    CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    6.3V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Siri
    M
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.27A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.159A @ 10kHz
  • Nama lain
    ECA0JM682B
    Q4120338
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    6800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    6800µF