Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ECA-1AM221I
Permintaan Quote
Melayu
6655384Image ECA-1AM221I.Panasonic
ECA-1AM221I
Dalam stok
2000+
  • Nombor Bahagian
    ECA-1AM221I
  • Penerangan
    CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    10V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Ripple Current @ High Frequency
    425mA @ 10kHz
  • Nama lain
    ECA1AM221I
    P10405TB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.098" (2.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.480" (12.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    220µF