Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ECA-1VM100B
Permintaan Quote
Melayu
2852719Image ECA-1VM100B.Panasonic
ECA-1VM100B
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
6000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ECA-1VM100B
  • Penerangan
    CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    35V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Siri
    M
  • Ripple Current @ High Frequency
    102mA @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    ECA1VM100B
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.472" (12.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    10µF