Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ECA-2AM3R3I
Permintaan Quote
Melayu
2185911Image ECA-2AM3R3I.Panasonic
ECA-2AM3R3I
Dalam stok
2000+
  • Nombor Bahagian
    ECA-2AM3R3I
  • Penerangan
    CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Ripple Current @ High Frequency
    68mA @ 10kHz
  • Nama lain
    ECA-2AM3R3I-ND
    ECA2AM3R3I
    P19562TB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.098" (2.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.472" (12.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    3.3µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    3.3µF