Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ECA-2DHG100
Permintaan Quote
Melayu
2206865Image ECA-2DHG100.Panasonic
ECA-2DHG100
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ECA-2DHG100
  • Penerangan
    CAP 10UF 200V ELECT NHG RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    NHG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    80mA @ 120Hz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    ECA-2DHG100-ND
    ECA2DHG100
    ECA2DHG100-ND
    P19449
    Q920300
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.669" (17.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    10µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    10µF