Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ECA-2DM220B
Permintaan Quote
Melayu
6691251Image ECA-2DM220B.Panasonic
ECA-2DM220B
Dalam stok
1500+
  • Nombor Bahagian
    ECA-2DM220B
  • Penerangan
    CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    M
  • Ripple Current @ Low Frequency
    180mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    306mA @ 10kHz
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Nama lain
    ECA2DM220B
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    22µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    22µF