Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ECA-2DM4R7BJ
Permintaan Quote
Melayu
5331274Image ECA-2DM4R7BJ.Panasonic
ECA-2DM4R7BJ
Dalam stok
2000+
  • Nombor Bahagian
    ECA-2DM4R7BJ
  • Penerangan
    CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Siri
    M
  • Ripple Current @ Low Frequency
    86mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    146.2mA @ 10kHz
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Nama lain
    ECA2DM4R7BJ
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.138" (3.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    4.7µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    4.7µF