Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ECE-T2GP152FA
Permintaan Quote
Melayu
4316561Image ECE-T2GP152FA.Panasonic
ECE-T2GP152FA
  • Nombor Bahagian
    ECE-T2GP152FA
  • Penerangan
    CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.575" Dia (40.00mm)
  • Siri
    T-UP
  • Ripple Current @ Low Frequency
    5.5A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    7.7A @ 10kHz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
  • Nama lain
    ECET2GP152FA
    P10065
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.886" (22.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    3.150" (80.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    122 mOhm @ 120Hz
  • Penerangan terperinci
    1500µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 122 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    1500µF