Rumah > Produk > Kapasitor > Aluminium - Polymer Capacitors > ECG-C0JB100R
Permintaan Quote
Melayu
5902360Image ECG-C0JB100R.Panasonic
ECG-C0JB100R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ECG-C0JB100R
  • Penerangan
    CAP ALUM POLY 10UF 20% 6.3V SMD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    6.3V
  • Jenis
    Polymer
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.311" L x 0.209" W (7.90mm x 5.30mm)
  • Saiz / Dimensi
  • Siri
    SP-Cap CB
  • Ripple Current @ High Frequency
    1A @ 100kHz
  • penilaian
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    Nonstandard SMD
  • Nama lain
    PCS1100BDKR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • galangan
    130 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.130" (3.30mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    10µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Nonstandard SMD 1000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    10µF