Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > ECJ-2VB1C563K
Permintaan Quote
Melayu
5310807Image ECJ-2VB1C563K.Panasonic
ECJ-2VB1C563K
  • Nombor Bahagian
    ECJ-2VB1C563K
  • Penerangan
    CAP CER 0.056UF 16V X7R 0805
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
    0.037" (0.95mm)
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Siri
    ECJ
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0805 (2012 Metric)
  • Nama lain
    ECJ2VB1C563K
    PCC1809TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Style Lead
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    0.056µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
  • kemuatan
    0.056µF