Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > ECJ-2VB2A103K
Permintaan Quote
Melayu
6096562Image ECJ-2VB2A103K.Panasonic
ECJ-2VB2A103K
  • Nombor Bahagian
    ECJ-2VB2A103K
  • Penerangan
    CAP CER 10000PF 100V X7R 0805
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±10%
  • Ketebalan (Max)
    0.037" (0.95mm)
  • suhu Pekali
    X7R
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Nama lain
    PCC1991CT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
  • kemuatan
    10000pF