Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > ECJ-2VC1H330J
Permintaan Quote
Melayu
1788875Image ECJ-2VC1H330J.Panasonic
ECJ-2VC1H330J
  • Nombor Bahagian
    ECJ-2VC1H330J
  • Penerangan
    CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0805
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±5%
  • Ketebalan (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • suhu Pekali
    C0G, NP0
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Nama lain
    PCC330CGDKR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Penerangan terperinci
    33pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
  • kemuatan
    33pF