Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor seramik > ECK-TFC102ME
Permintaan Quote
Melayu
836087Image ECK-TFC102ME.Panasonic
ECK-TFC102ME
  • Nombor Bahagian
    ECK-TFC102ME
  • Penerangan
    CAP CER 1000PF 250VAC Y5U SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Ketebalan (Max)
    0.091" (2.30mm)
  • suhu Pekali
    Y5U (E)
  • Saiz / Dimensi
    0.224" L x 0.177" W (5.70mm x 4.50mm)
  • Siri
    ECK
  • penilaian
    Y2
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard SMD
  • Nama lain
    P11434CT
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 100°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCC
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Style Lead
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    1000pF ±20% 250V Ceramic Capacitor Y5U (E) Nonstandard SMD
  • kemuatan
    1000pF