Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ECO-S2DA391BA
Permintaan Quote
Melayu
3632458Image ECO-S2DA391BA.Panasonic
ECO-S2DA391BA
  • Nombor Bahagian
    ECO-S2DA391BA
  • Penerangan
    CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Siri
    TS-HA
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.3A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.82A @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
    ECOS2DA391BA
    P6819
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    425 mOhm @ 120Hz
  • Penerangan terperinci
    390µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 425 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    390µF