Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ECO-S2DB222EA
Permintaan Quote
Melayu
2003320Image ECO-S2DB222EA.Panasonic
ECO-S2DB222EA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ECO-S2DB222EA
  • Penerangan
    CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Siri
    TS-HB
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.9A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.306A @ 100kHz
  • Nama lain
    ECOS2DB222EA
    P10120
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.969" (50.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    105 mOhm @ 120Hz
  • Penerangan terperinci
    2200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 105 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    2200µF