Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > ECO-S2GP331EA
Permintaan Quote
Melayu
1709652Image ECO-S2GP331EA.Panasonic
ECO-S2GP331EA
  • Nombor Bahagian
    ECO-S2GP331EA
  • Penerangan
    CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Siri
    TS-UP
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.9A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.66A @ 100kHz
  • Nama lain
    ECOS2GP331EA
    P6153
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.378" (35.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    553 mOhm @ 120Hz
  • Penerangan terperinci
    330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 553 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    330µF